Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mirzec-Majorat

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Przydworcowe,Skarżysko-Kamienna(Mirzec-Majorat + 16 km)

249 000 zł34,21 m² 7 278,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,21 m2 znajdujące się przy ul. Lotniczej 9 w urokliwej miejscowości jaką jest Skarżysko-Kamienna. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czerwona Górka

Czerwona Górka(Mirzec-Majorat + 24 km)

299 000 zł11 200 m² 26,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna o powierzchni 11200 mkw. położona w spokojnej miejscowości Czerwona Górka w gminie Łączna w powiecie Skarżyskim. Na przedmiotowej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Al. Niepodległości

Kolejowe,Skarżysko-Kamienna(Mirzec-Majorat + 16 km)

15,99 zł/m²53,41 m² 854 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Skarżysku- kamienna przy ul. Niepodległości 94b. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Górna

Wąchock(Mirzec-Majorat + 8 km)

170 000 zł2 160 m² 78,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Górnej w Wąchocku w bardzo cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowa jednorodzinna i las. Działka o powierzchni 2160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Centrum,Kunów(Mirzec-Majorat + 25 km)

29,60 zł/m²242,78 m² 7 186 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Adres: ul. Warszawska 45a, kunów Powierzchnia uż.: 242,78 m2 Liczba pomieszczeń: 19 Grunt: dz. ewid. nr 3391/2 o pow. 1030m2 Cena: 29,6 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zachodnie,Skarżysko-Kamienna(Mirzec-Majorat + 16 km)

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:585 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 240 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2), zlokalizowany w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Zachodnim. Budynek usytuowany na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Skarżysko Kościelne

Skarżysko Kościelne(Mirzec-Majorat + 11 km)

145 000 zł10 100 m² 11,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Skarżysko Kościelne. Działka o powierzchni 1,0100 ha jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Miłkowska Karczma

Miłkowska Karczma(Mirzec-Majorat + 25 km)

471 000 zł5 893 m² 79,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Master house nieruchomości prezentuje na sprzedaż! działka idealna pod dom lub inwestycję możliwość podziału na 3 mniejsze działki! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5893.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Starachowice

Wierzbnik,Starachowice(Mirzec-Majorat + 11 km)

1 150 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz przestronnego, rodzinnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja Dom położony jest w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Mirzec-Majorat

Mirzec-Majorat,świętokrzyskie

550 000 zł10 674 m² 51,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki położone w miejscowości Mirzec, obręb Mirzec I o powierzchni 9.304 m2 i 1.370 m2, łącznie 10.674 m2. Działki posiadają możliwość dojazdu z dwóch stron. Media do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Trablice

Trablice(Mirzec-Majorat + 25 km)

899 000 zł154 m² 5 837,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom, w którym dobrze się żyje Szukasz miejsca, które stanie się prawdziwym domem dla Twojej rodziny? Ten jednorodzinny, ekonomiczny i niezwykle funkcjonalny dom w Trablicach został.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij